Praca

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ds. Inwestycji

Region: śląskie, cała Polska

Numer referencyjny: PH/INW/02/2019

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie, rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami (biura architektoniczne, inwestorzy, wykonawcy) na przydzielonym terenie.

Do obowiązków należeć będzie również prowadzenie negocjacji i przygotowywanie ofert handlowych.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej, stalowej, budowlanej

  • dobra znajomość branży oświetleniowej, technik sprzedaży i negocjacji

  • wykształcenie min. średnie

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • bardzo dobra znajomość: Ms Excel, Ms Word

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność oraz dokładność

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, samodzielność, zaangażowanie oraz inicjatywa

  • prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość samodzielnej pracy na stanowisku

  • Pracę w młodym, aktywnym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Wsparcie merytoryczne, handlowe i techniczne

Aplikacje z dopiskiem "Przedstawiciel handlowy" prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@adlight.com.pl

 Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 28.09.2001 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883.”

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje